Kategorie

Dane Firmowe

GRUPA NOVITECH

ul. Goleniowska 109
70-834 Szczecin
NIP 6721839799
biuro@grupanovitech.pl
tel: 605 885 661


mBank 38 1140 2004 0000 3402 7062 4051
 

Folia do tylnej projekcji Dilad Screen


  • Kod: 333
  • Dostępność: Jest
  • Poleć produkt
Dilad Screen jest adhezyjną, elastyczną folią do tylnej projekcji. Dzięki wyspecjalizowanej technologii wykonania powłoki przez formę Kimoto, warstwie dyfundującej światło oraz właściwościom jego rozpraszania, ekran generuje jasny i ostry obraz. Dostępne są trzy typy folii projekcyjnych: transparentna, biała i szara.
 
Rodzaje folii:


 

T40SI: Średnio przeźroczysta poliestrowa folia posiadająca warstwę klejącą, która świetnie rozprasza światło oraz posiada właściwości blokujące promieniowanie UV. Powierzchnia ekranu pokryta jest powłoką zapobiegającą zarysowaniu oraz posiada właściwości antyelektryzujące. Przeźroczystość materiału umożliwia widzenie obiektów za ekranem, gdy obraz nie jest wyświetlany, jednak podczas projekcji właściwości rozpraszania światła oraz „rzucania obrazu do przodu” zapewniają jasny obraz. Folia posiada mało przyczepną, transparentna powłokę umożliwiająca montowanie jej na szybie lub płycie akrylowej.

 

T90SK: Tylnoprojekcyjna, translucentna folia bazująca na poliestrze z właściwościami bardzo dobrego rozpraszania światła. Posiada powłokę chroniącą przed zadrapaniami i zarysowaniami, a także mającą właściwości antystatyczne. Idealnie nadaje się do punktów sprzedaży, w których materiał narażony jest na potencjalne zarysowania i zadrapania, oraz w miejscach, gdzie jasność obrazu jest głównym wymogiem.

 

WSK: Biała, translucentna folia z szerokim kątem widzenia. Świetnie rozprasza światło poprzez dyfuzje, co powoduje, że biała plama światła, którym jest lampa rzutnika, jest praktycznie niewidoczna nawet, gdy obraz wyświetlany jest pod kątem 0. Posiada wysoce przylepna powłokę. Powierzchnia posiada zabezpieczenie w postaci cienkiej folii, którą można zdjąć po zamontowaniu ekranu na powierzchni.

 

GSK: Szara folia dająca obraz o wysokim kontraście i szerokim kątem patrzenia. Szara dyfundująca warstwa znajdująca się po obu stronach zapewnia obraz o wysokim kontraście, bez efektu białej plamy. Posiada wysoce przylepna powłokę. Powierzchnia zabezpieczona jest cienką folia, którą można zdjąć po montażu.

 

Premium: Nowy typ foli do tylnej projekcji. Ciemnoszara powłoka pozwala uzyskać obraz o wysokim kontraście nawet w warunkach dziennego oświetlenia. Folia generuje jaśniejszy obraz, a udoskonalona technologia powierzchni dyfuzyjnej zapewnia jeszcze lepsze rozproszenie światła po całej powierzchni ekranu, niwelując efekt hot spot.

                      Schemat projekcji

 

Przykładowe zastosowania:

Salony sprzedaży, punkty usługowe, restauracje i hotele. Dostarczając klientowi różnorodnych informacji na temat oferty, zachęcamy do zakupu towaru lub usług.

Banki i instytucje finansowe. Informując klienta o nowych i bieżących usługach docieramy do większej ilości odbiorców.

Targi i eventy. Instalacje projekcyjne budują atmosferę i klimat. Pełnia funkcję prezentacyjną i dekoracyjna jednocześnie.

Dworce i lotniska. Na ekranach projekcyjnych mogą być wyświetlane rozkłady jazdy, reklamy sklepów, hoteli, restauracji, miejsc rekreacji a także promocje turystyczne.

Muzea, sale konferencyjne i wykładowe. Atrakcyjny sposób prezentacji jest gwarancją skupienia uwagi odbiorców i skutecznego przekazu informacji.

Apteki i przychodnie. Oczekując w kolejce w aptece lub w przychodni na wizytę u lekarza pacjent poznaje aktualne promocje farmaceutyczne, nowe metody leczenia, ofertę placówki, nowości i ciekawe fakty medyczne.